Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy SPEEDY 4x200W 24V baltas
Kód: R-PA.SX3558.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas visureigis Buggy SPEEDY 4x4 su visų ratų pavara yra ideali pasirinkimas mažiems nuotykių ieškotojams. Keturi galingi varikliai, kurių bendra galia yra 800W, minkšti EVA putų ratai ir galiniai amortizatoriai užtikrina sklandų važiavimą net ir sudėtingesniuose keliuose. Automobilis yra aprūpintas saugos diržais, LED žibintais ir praktišku nuotolinio valdymo pultu su STOP funkcija.
Įrangos dalis yra muzikos pultas su MP3, USB, AUX, Bluetooth prijungimu ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Dėl erdvaus dvivietės sėdynės iš ekokožos ir galinės bagažinės, Buggy SPEEDY yra puikus partneris kiekvienai kelionei.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x200W
- Baterijos: 2x 12V 10Ah (serija 24V)
- Svoris: 31,5 kg
- Maksimalus svoris: 60 kg
IŠMATAVIMAI:
- Transporto priemonės ilgis: 113 cm
- Transporto priemonės plotis: 79 cm
- Aukštis: 80 cm
- Ratai: 31 x 12 cm
- Sėdynė: 52 x 21 x 32 cm
- Šviesos aukštis: 19 cm
- Pakuotė: 113 x 65 x 37 cm
Transporto priemonės įranga:
- Putų ratai Eva
- Muzikos pultas: MP3, USB, Bluetooth, AUX
- Klaksonas, variklio užvedimo garsas, iš anksto įrašytos melodijos
- įkrovimo indikatorius
- Priekiniai LED žibintai, apšviesta grotelė, viršutinė rėmas (baterijoms)
- Nuotolinis valdiklis 2,4 GHz – 3 greičiai, saugos STOP
- Ekokailio sėdynė su diržais, dvivietė
- Galinis bagažinė
- 2 greičiai (į priekį, atgal), sklandus startas
- Galiniai amortizatoriai (reguliuojami)
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864986891 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 2x 12V 10Ah |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 31 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 113 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 31,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 113 x 65 x 37 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 79 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 800W |
| Aukštis: | 80 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
