Elektrinis automobilis BMW i4 mėlynas
Kód: R-PA.JE1009.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas licencijuotas BMW i4 automobilis su turtinga įranga ir novatorišku dizainu. Jis turi EVA putplasčio ratus, kurie yra tylūs ir važiuojant netrikdo.
Automobilio interjeras yra įrengtas ekologiškos odos sėdyne, muzikos pultu su Bluetooth ir MP3, USB, AUX įėjimais bei melodijų mygtukais. Kelionei apšviesite priekiniais ir galiniais LED žibintais.
Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti mašinėlę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Valdiklis yra aprūpintas mygtukais važiavimui visomis kryptimis ir saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2x25W
- Baterija: 12V 4.5Ah
- Ratų skersmuo: 23 cm
- Ratų plotis: 8 cm
- 2 greičiai
- Sėdynė: 19 x 34 x 25 cm (h, š, v)
- Transporto priemonės matmenys: 116 x 79 x 45 cm (ilgis, plotis, aukštis)
- Transporto priemonės svoris: 14,6 kg
Įranga:
- Putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Muzikos pultas: MP3 įvestis, USB, AUX, Bluetooth
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Mygtukai su melodijomis ir signalizacija
- baterijos įkrovimo indikatorius
- Saugos diržai
- Ekologinės odos sėdynė
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.JE1009.NIE |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| variklis: | 2x25W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 23 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, Bluetooth |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 116 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 14,6 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 79 cm |
| Sėdynės plotis: | 34 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 50W |
| Aukštis: | 45 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
