Vaikiškas elektrinis karinis Jeep Willys 4x4 žalias
Kód: R-PA.JH-103.ZIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikų karinis elektrinis automobilis yra aprūpintas keturiais elektriniais varikliais, kurių galia 35W ir 12V 7Ah akumuliatoriumi. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, iš anksto įrašytomis melodijomis, galimybe prisijungti per Bluetooth ir įvestį USB. Ant vairo yra signalas.
Automobilį galime valdyti nuotolinio valdymo pultu, kuris veikia 2,4GHz dažniu. Nuotolinis valdymo pultas turi 3 greičius ir saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Automobilis turi priekinį LED apšvietimą ir gali atlaikyti iki 30 kg. Sėdynė pagaminta iš juodos ekologiškos odos. Pakuotėje yra kastuvėlis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Galia: 4 x 35W
- Automobilio ilgis: 110 cm
- Automobilio plotis: 56 cm
- Automobilio aukštis: 56 cm
- Sėdynė: 32 x 20 x 25 cm
- Ratai: 29 x 9 cm
- Automobilio svoris: 30 kg
- Pakuotės svoris: 17 kg
- Automobilio svoris: 14,5 kg
- Važiuojamo laikas: 1 - 2 valandos (priklauso nuo transporto priemonės apkrovos ir reljefo sudėtingumo)
Savybės:
- Priekiniai amortizatoriai
- priekiniai LED žibintai
- Lygus startas
- Muzikos pultas: MP3, USB įvestis, Bluetooth ir signalizacija ant vairo
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.JH-103.ZIE |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | Jeep Willys |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 4x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 26 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 110 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 15 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Motyvas: | Kareiviai |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 103 x 58 x 32 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 56 cm |
| Sėdynės plotis: | 30 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 140W |
| Aukštis: | 56 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
