Vaikiška pedalų go-kartas su pripučiamais ratais A-15 juodas
Kód: L-2893Detailní popis produktu
SPECIFIKACIJA:
- Rankinė stabdys abiejuose galiniuose ratuose
- Tuščias važiavimas į priekį, atgal
- Guoliai
- Greitas grandinės įtempimas
- Profilis kėdė su greitu padėties nustatymu
- Plati profilinė padanga
- Neslystantys pedalai
- Visas paviršius padengtas aukštos kokybės laku
- Sportinis vairas
- Uždaras grandinė
- Sustiprinta metalinė konstrukcija, atspari pažeidimams
Sodo turinys:
- Transporto priemonės važiuoklė + ašys, ratai, variklis, grandinės dangčiai, stabdys
- Sėdynė
- vairas
- Vairo strypas
- Priekinis dangtis
- Priekinio buferio montavimo rankena
- Jungiamieji elementai
- Vairo apdangalas
- Sėdynės tvirtinimo varžtas ir sėdynės tvirtinimo medžiagos
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Karto automobilio talpa 30 kg
- Ilgis: 92 cm
- Plotis: 56 cm
- Sėdynės aukštis: 28 cm
- Bendra aukštis: 56 cm
- Pakuotė 95 x 62 x 25 cm
- Motociklo svoris 13,4 kg
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pedalinis kartingas |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808155508 |
| Spalva: | Černá |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 92 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Svoris: | 13,4 kg |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Rozměry balení: | 95 x 62 x 25 cm |
| Plotis: | 56 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| Savybės: | Su stabdžiu |
| Aukštis: | 56 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
