Vaikiška pedalų go-kartas Mercedes XMX610 baltas | ECO oda | Reguliuojama sėdynė
Kód: S-XMX610-WHITESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiška pedalinė go-kart Mercedes yra labai kokybiškai pagaminta vaikiška pedalinė transporto priemonė moderniu dizainu. Preciziškai pagaminta metalinė konstrukcija kartu su kokybišku plastiku užtikrina, kad go-kart nenaudojama tik vieną sezoną. Dėl vaiko saugumo yra funkcionali rankinė stabdžių sistema, o sveikata rūpinasi aukšta ergonomiškai suformuota sėdynės atlošo. Sėdynę taip pat galima reguliuoti pagal Jūsų vaiko patogumą. Pedalinė leidžia vaikui važiuoti į priekį ir atgal. Go-karto ratai pagaminti iš minkšto gumos plastiko, todėl užtikrinama puiki sukibimo su paviršiumi. Vaikiška pedalinė go-kart yra puiki judėjimo forma vaikams. Dėl žmogaus jėgos ji yra draugiška aplinkai ir tyliai veikia.
Pagrindiniai Mercedes šlapimo motokarų parametrai
- Minkšti EVA ratai
- Muzikinis vairas
- Rankinė stabdys
- Reguliuojama sėdynė
- Maks. apkrova 25 kg
- Karta skirta vaikams nuo 3 iki 8 metų
Mercedes šlapinės motokaros matmenys
- Šlapinės motokaros matmenys: 109 cm x 61 cm x 62 cm
- Pakuotės matmenys: 110 cm x 58 cm x 29 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pedalinis kartingas |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724011392 |
| Spalva: | Bílá |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| Ilgis: | 109 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| Rozměry balení: | 110 x 58 x 29 cm |
| Plotis: | 61 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| Savybės: | Multifunkcinis vairas |
| Aukštis: | 62 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
