Vaikiška pedalų go-kartas Grand Ride mėlynas
Kód: R-1502.NIEDetailní popis produktu
Saugus ir patogus vaikiškas kartingas ant kurio Jūsų vaikas važiuodamas lavins savo pusiausvyrą ir bendrą motorinę koordinaciją. Specialiai suprojektuota konstrukcija ir platforma daro šį transporto priemonę tinkamą vaikams nuo 3 metų. Dėl unikalios dizaino ir aukščiausios kokybės medžiagų, pritaikytų vairuotojų amžiui, galite būti tikri dėl savo vaikų saugumo. Taigi galite greitai ir saugiai vairuoti bei apvažiuoti posūkius. Privalumas taip pat yra reguliuojamas sedalas su 2 lygių pozicijomis. Produktas turi Europos saugos CE sertifikatą.
Kartingo savybės:
- putplasčio ratai
- pavarų dėžė važiavimui į priekį ir atgal
- metalinės pavaros
- grandininis pavara
- patogus sėdynė
- sėdynės atstumo nuo vairo reguliavimas
- rankinė stabdys
- sportinė sėdynė su dviejų lygių reguliavimu
- sportinis vairas
Techniniai kartingo parametrai:
- svoris: 13 kg
- apkrova: 30 kg
- visi guoliai 30 cm x 8,5 cm,
- ilgis: 123 cm
- plotis: 60 cm
- pakuotės matmenys: 88 x 62 x 36 cm
- pakuotės svoris: 16 kg
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pedalinis kartingas |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1502.NIE |
| Spalva: | Mėlyna |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 123 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 13 kg |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Ratų skersmuo: | 30 cm |
| Rozměry balení: | 88 x 62 x 36 cm |
| Plotis: | 60 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| Savybės: | Su stabdžiu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
