Vaikiškas elektrinis keturratis Lucky Seven mėlynas
Kód: R-PA.LL718.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis Lucky Seven atvyksta su plačiais Eva medžiagos ratais, todėl jie yra tylūs ir gali įveikti įvairias reljefas. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje kėdėje iš minkštos ekologiškos odos.
Važinėjimą tikrai pagyvins muzika, kurią užtikrina muzikos pultas - turi USB, MP3, SD ir AUX įėjimus. Muzikos pultas be to turi iš anksto įrašytas melodijas. Keturratės transporto priemonės apkrova yra 25 kg.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 10Ah
- Ratai 32 x 15 cm
- Lėtas startas
- 2 greičiai
- Sėdynė 36 x 15 cm
- Transporto priemonės ilgis 111 cm
- Transporto priemonės plotis 71 cm
- Transporto priemonės aukštis 77 cm
- Transporto priemonės svoris 20 kg
- Maksimalus svoris 25 kg
Įranga:
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Putų Eva ratai
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, SD, AUX, USB įvestis
- iš anksto įrašytos melodijos
- Variklio garsai paleidžiant
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.LL718.NIE |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 10Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 111 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 20 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Greicio perjungimas: | Greitai, Lėtai |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 91 x 48 x 52 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 71 cm |
| Sėdynės plotis: | 36 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 77 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
