Vaikiškas elektrinis keturratis ATV Power 4x4 baltas
Kód: L-9048Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis ATV Power turi 12V 10Ah talpos bateriją ir keturis variklius po 45W, tai reiškia, kad keturratis turi 4x4 paviršiaus. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai ir sėdynė, pagaminta iš ekologiškos odos.
Keturratis jus sužavės savo įranga, tokia kaip priekiniai LED žibintai ir muzikos pultas, kuris turi MP3 ir USB įėjimus, FM radiją, Bluetooth ir mygtukus su iš anksto įrašytomis melodijomis bei signaliniu garsiniu signalu. Pradėjus veikti, išgirsite variklio garsus, o transporto priemonė sklandžiai pajudės ir sustos. Keturratis turi dvi greičio režimus ir leidžia važiuoti atgal.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x45W
- Baterija: 12V 10Ah
- Keturratės transporto priemonės ilgis: 103 cm
- Keturratės pločio: 65 cm
- Keturratės aukštis: 73 cm
- Sėdynės ilgis: 38 cm
- Sėdynės plotis: 19 cm
- Kola: 35 x 15 cm
- Kėbulo aukštis nuo žemės: 22 cm
- Krovumas: 30 kg
- Keturratės svorio: 21,3 kg
Savybės:
- Putų Eva ratai
- priekiniai LED žibintai
- Ekologinės odos sėdynė
- Lėtas startas ir 2 greičiai
- Automatinis stabdys, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas
- Muzikos pultas: MP3 įvestis, USB, FM radijas, mygtukai su iš anksto įrašytomis melodijomis ir signaliniu tonu
- Pakabinta galinė ašis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204750400 |
| Spalva: | Černá, Bílá |
| baterija: | 12V 10Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| muzikinis pultas: | MP3, USB įvestis, signalas, Bluetooth, Radijas |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakabinta ašis: | Galiniai |
| Rozměry balení: | 112 x 64 x 37 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Savybės: | 4x4 |
| Variklio galia: | 180W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
