Vaikiškas elektrinis keturratis Little Monster mėlynas
Kód: R-PA.TR1805.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinė keturračio yra puikus būdas supažindinti vaikus su motorinių transporto priemonių pasauliu. Elektriniai keturračiai siūlo daug pramogų tiek šeimos pasivaikščiojimų metu, tiek leidžiant laiką sode. Vaikas, važinėdamas, išmoks vairuoti ir tobulins motorinius įgūdžius. Sėdynė yra labai patogi, ergonomiškai suformuota, todėl vaikas mielai sės vėl už keturračio vairo. Keturatis yra sertifikuotas Europos CE saugos ženklu ir yra tinkamas vaikams nuo 3 metų.
Specifikacija
Variklis: 25W
Akumuliatorius: 6V / 4,5Ah
Ratai: plastikiniai, 20 x 9 cm
Važiavimas į priekį
Įranga
Sėdynė: 24 x 13 cm
Instrukcijos
Kroviklis
Išmatavimai
Transporto dydis:
- ilgis 70 cm
- plotis 38,5 cm
- aukštis 42 cm
Transporto svoris: 5 kg
Pakuotės dydis: 66 x 40 x 37 cm
Pakuotės svoris: 6,5 kg
Maksimalus svoris: 30 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.TR1805.NIE |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 6V 4,5Ah |
| variklis: | 1x25W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mažiesiems |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 2 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Variklio galia: | 25W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
