Vaikiškas elektrinis keturratis Maverick ATV 2x200W baltas
Kód: R-PA.DK-CA002.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis yra aprūpintas dviem varikliais, kurių bendra galia 400W ir plačiais EVA putų ratais. Keturratis lengvai įveikia įvairius reljefus, neasfaltuotas dangas ir kalvas.
Įrangą sudaro muzikos pultas su įėjimais USB, MP3, Radijas, AUX, Bluetooth ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Keturratis ATV turi priekinį ir galinį žibintus, leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jo apkrova yra iki 30 kg.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 2x200W
- Akumuliatorius 24V 5Ah
- Transporto priemonės ilgis: 112 cm
- Transporto priemonės plotis: 64 cm
- Aukštis: 74 cm
- Svoris: 17 kg
- Greitis: 3 - 5 km/h
- Ratai: 31 x 13 cm
- Sėdynė: 40 x 23 cm
- maksimalus svoris 30 kg
Keturratės transporto priemonės įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- Muzikos pultas: MP3, USB, Radijas, Bluetooth, AUX
- iš anksto įrašytos melodijos
- Priekinis ir galinis apšvietimas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
- Saugos diržai
- 4 greičiai (2 x į priekį, 2 x atgal)
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.DK-CA002.BIA |
| Spalva: | Černá, Bílá |
| baterija: | 24V 5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Can-Am |
| variklis: | 2x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 31 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 112 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 17 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 104 x 57 x 46 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 64 cm |
| Vairų plotis: | 40 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 400W |
| Aukštis: | 75 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
