Vaikiškas elektrinis keturratis Can-Am Outlander ATV 24V 4x200W raudonas
Kód: S-DK-CA005-REDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis yra aprūpintas keturiais varikliais, kurių bendra galia yra 800W ir plačiais EVA putų ratais. Keturratis lengvai įveikia įvairias reljefų rūšis, neasfaltuotą paviršių ir kalvas.
Įrangą sudaro muzikos pultas su įėjimais USB, MP3, Radijas, AUX, Bluetooth ir iš anksto įrašytomis melodijomis. ATV keturratis turi priekinį ir galinį apšvietimą, leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jo apkrova yra iki 50 kg.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x200W
- Baterija: 24V / 7Ah
- Kintamas variklis 2 arba 4 ratams
- Svoris: 24 kg
- Maksimalus svoris: 50 kg
IŠMATAVIMAI:
- Transporto priemonės ilgis: 108 cm
- Transporto priemonės plotis: 68 cm
- Transporto priemonės aukštis: 68 cm
- Ratai: 33 x 13 cm
- Sėdynė: 47 x 23 x 19 cm
- Pakuotė: 112 x 60 x 46 cm
Keturratės transporto priemonės įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- Muzikos pultas: MP3, USB, Radijas, Bluetooth, AUX
- Klaksonas, pagreičio garsas
- iš anksto įrašytos melodijos
- įkrovimo indikatorius
- Priekinis ir galinis apšvietimas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
- Saugos diržai
- 2 greičiai (į priekį, atgal)
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| EAN: | 8595724005230 |
| Spalva: | Černá, Červená |
| baterija: | 24V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Can-Am |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 33 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 24 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 112 x 60 x 46 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 68 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 800W |
| Aukštis: | 68 cm |
| Garso pagreitis: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
