Vaikiškas elektrinis keturratis Fast Wheel 4x4 geltonas
Kód: R-PA.XMX-652.ZOLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Leiskite vaikams patirti nepamirštamą važiavimo malonumą su elektriniu keturračiu Fast Wheel. Šis galingas ir saugus vaikiškas įrenginys yra aprūpintas keturiais varikliais, amortizacija ir minkštais EVA ratais, kurie lengvai susidoroja su nelygiu paviršiumi. Dėl nuotolinio valdymo su saugos mygtuku STOP tėvai visada gali kontroliuoti savo mažiausiųjų važiavimą. Nepamiršti LED žibintai, garso efektai, MP3 grotuvas ir Bluetooth. Pramoga garantuota.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Varikliai: 4 × 35 W
- Baterija: 12 V / 10 Ah
- Valdymas: nuotolinis valdymas 2,4G
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Važiuojant: 2 greičiai, sklandus startas, važiavimas į priekį ir atgal
IŠMATAVIMAI:
- Keturratis: 104 × 69 × 71 cm
- Pakuotė: 108 × 58 × 45 cm
- Transporto priemonės svoris: 21,7 kg
- Pakuotės svoris: 25,2 kg
- Šviesos aukštis: 21 cm
- Sėdynė: 38 × 19 cm
- Ratai: skersmuo 31 cm, plotis 14 cm
- Maksimalus svoris: 50 kg
Savybės:
- minkšti putų Eva ratai
- Sėdynė aptrauktas eko oda
- Pakabos sistema: galiniai amortizatoriai su reguliuojama pakaba
- Apšvietimas: LED žibintai priekyje ir gale, šviesų perjungiklis
- Garso efektai: signalizacija, paleidimo garsas, iš anksto įdiegtos melodijos
- Garso pultas: MP3, USB, Bluetooth, FM radijas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864983388 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 108 x 58 x 45 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 140W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
