Elektrinis automobilis Cornet-S juodas - Pažeistas - L-2019
Kód: SLEVA1379Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Cornet yra puiki dovana jūsų vaikui. Automobilį galima valdyti ir nuotoliniu pultu. Dėl to galite stebėti vaiką, kol jis įgis pakankamai patirties valdant transporto priemonę. Transporto priemonė pagaminta labai kokybiškai ir taip pat gerai įrengta. Elektrinis automobilis turi muzikos panelį su MP3, SD, AUX ir USB įvestimis. Minkšti EVA ratai užtikrina patogią, tylų ir saugų važiavimą. Jis puikiai tinka bet kokiam paviršiui. Be to, automobilis vaikams turi LED apšvietimą ir apšviestą prietaisų skydelį. Vaikiškas elektrinis automobilis tinka vaikams nuo 3 metų.
Automobilio savybės:
- atidaromos durys
- sklandus startas
- MP3 įvestis
- SD įvestis
- įrašytos melodijos
- AUX įvestis
- garsai vairo
- USB įvestis
- nuotolinio valdymo pultas tėvams 2,4GHz
- minkšti EVA ratai
- Priekiniai LED, apšviesta prietaisų skydelis
Techniniai automobilio parametrai:
- variklis: 2x45W
- baterija: 2x6V/4AH
- 3 greičiai
- automobilio matmenys: 105 x 62 x 52 (ilgis, plotis, aukštis)
- automobilio svoris: 20 Kg
- garantija: 24 mėnesiai
- apkrova: 30Kg
- elektrinės baterijos įkrovimo laikas: 8 val.
- greitis: 3-5 km/h
- minimalus važiavimo laikas: 1-2 val. (priklauso nuo važiavimo būdo ir reljefo)
- sertifikacija: CE sertifikatas, atitinka ES direktyvas, EN71, EN62115
- amžius: 3+
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x6V 4Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Subraižyta |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 23 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 105 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 20 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 62 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 52 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
