Gelinis akumuliatorius 12V 14Ah
Kód: S-12V14AHSouvisející produkty
Detailní popis produktu
SPECIFIKACIJA:
- 12V 14Ah
- Išmatavimai (ilgis x plotis x aukštis): 15 x 9,5 x 9,5
- Uždaras gelinis akumuliatorius
- Tinkama pakartotiniam įkrovimui
- Bepriežiūros veikimas
- Nepraleidžia elektrolito ir nekepa - saugus naudojimas
- Galimybė saugiai naudoti bateriją bet kurioje padėtyje
-
Atsparumas vibracijoms, saugojimo talpa plačiame temperatūrų diapazone
Įsitikinkite, kad baterija turi tokius pačius parametrus ir matmenis kaip el. transporto priemonė ar kitas įrenginys.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobilio baterija |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724000990 |
| baterija: | 12V 14Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Ilgis: | 15 cm |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Plotis: | 9,5 cm |
| Aukštis: | 9,5 cm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
