Vaikiška dviejų aukštų indaplovė su indais, šviesomis ir garsais
Kód: MT1283Související produkty
Detailní popis produktu
Stilinga vaikų indaplovė realistišku dizainu puikiai papuoš kiekvieną vaikų virtuvėlę. Viduje rasite du krepšius ir permatomas dureles su vandens lašų efektu – viskas atrodo kaip tikra indaplovė. Įjungus, įsižiebs apšvietimo efektas, kuris imituoja plovimo procesą, ir vaikai galės stebėti „plovimą“ indų.
Rinkinyje yra lėkščių, šaukštelių ir šakutėlių, todėl galima iš karto išbandyti indų plovimą. Ideali žaislas mažoms virėjoms ir virėjams, skatinantis kūrybišką žaidimą ir vaizduotę. Žaislas veikia su trimis 1,5V AA baterijomis. Žaislas tinkamas vaikams nuo 3 metų.
Indikatorius indaplovės:
- Jutiklinis skydelis su programomis
- Mygtukas, kuris įjungia indaplovę
- garso efektai
- šviesos efektai
- Durų atidarymas
- Ištraukiami indų krepšiai
Pakuotės turinys:
- Indukcinė indų plovimo mašina su jutikliniu ekranu
- Stalo įrankių rinkinys - peilis, šakutė ir šaukštas
- 3 lėkštės
Išmatavimai:
- Indaplovė: 23 x 17,5 x 13 cm
- Pakuotė: 27 x 19,5 x 15 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų virtuvės prietaisai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724008736 |
| Spalva: | Bílá, Mėlyna |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 17,5 cm |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Rozměry balení: | 27 × 19,5 × 15 cm |
| Plotis: | 13 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 23 cm |
| Doporučný věk: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
