Vaikų dirbtuvės su įrankiais ir varikliu
Kód: R-ZWA.661-413Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikų dirbtuvės su įrankiais yra tikrų meistrų įranga. At individualūs dirbtuvės elementai gali būti patalpinti ant praktiško stovo. Bet kas, kas namuose sugesta, mažasis meistras lengvai sutvarkys. Žaidimas su vaikų dirbtuvėmis teigiamai veikia tikslumą ir rankinę koordinaciją žaidimo metu. Gręžtuvas skleidžia garsus gręžiant
- Gręžtuvas maitinamas keturiomis AA baterijomis - jos nėra komplekte.
- Žaislas tinka vaikams nuo 3 metų
Pakuotės turinys:
- Dirbtuvės
- variklis
- Gręžtuvas
- plaktukas
- Suktuvas
- raktai
- pjaustyklė
- 2 ratai
- 24 varžtų
- 10 veržlių
- 4 kabliukai
- 2 varžtų plokštės
Išmatavimai:
- Dirbtuvės: 49 x 34,5 x 88 cm
- Variklis: 27 x 17 x 16 cm
- Atsuktuvas: 14 x 18 cm
- Pakuotė: 52 x 43 x 19,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kūrybiniai vaikai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZWA.661-413 |
| Spalva: | Černá, Červená, geltona, Mėlyna, Šedá |
| baterija: | 4 x AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 49 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 3,5 kg |
| Pakuotės turinys: | Dirbtuvės |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Plotis: | 34,5 cm |
| Įrankių tipas: | Gręžtuvas, Vaikų dirbtuvės, pjaustyklė, plaktukas, Suktuvas, Raktas, variklis |
| Aukštis: | 88 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
