Vaikų dirbtuvės su įrankiais
Kód: R-ZWA.1896Související produkty
Detailní popis produktu
Jūsų vaikas žaisdamas su šiuo nuostabiu įrankių rinkiniu jausis kaip tikras mechanikas, valdantis savo dirbtuvę. At individualūs dirbtuvės elementai gali būti patogiai laikomi ant stovo. Gausus priedų pasirinkimas ir tvirtas apdorojimas yra dar vienos šios puikios įrankių rinkinio privalumai.
Ši fantastiška įrankių dirbtuvės kombinacija daro rinkinį idealia edukacine žaislu, leidžiančiu vaikui tobulinti formų pasirinkimo įgūdžius, spalvų atskyrimą ir vaizduotės plėtrą. Rinkinys apima viską, ko mažam entuziastui reikia prisukti, įrengti ir taisyti, kaip ir tėčiui! Rinkinys skatina rankinius įgūdžius, vaizduotę, kūrybiškumą ir gebėjimą savarankiškai mąstyti.
Sodo turinys:
- Raktai (akliniai, prancūziški su plokščiu ir kryžminiu atsuktuvu)
- Sraigtų rinkinys
- Moterų rinkinys
- pjaustyklė
- plaktukas
- Kampinis matuoklis
- sukamasis stalas
- Gręžtuvas
- Dekoratyvinių lipdukų rinkinys
Išmatavimai:
- Dirbtuvės: 50 cm x 26 cm x 75 cm
- Pakuotė: 50 cm x 68 cm x 10 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kūrybiniai vaikai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZWA.1896 |
| Spalva: | Černá, Červená, geltona |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 50 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Svoris: | 3,5 kg |
| Plotis: | 26 cm |
| Įrankių tipas: | Gręžtuvas, pjaustyklė, plaktukas, sukamasis stalas, raktai |
| Aukštis: | 75 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
