Vaikų dirbtuvės lagamine
Kód: R-ZWA.T108-1Související produkty
Detailní popis produktu
Įrankių lagaminas gali būti paimtas bet kur, o atidarius ir pritvirtinus viršutinę dalį, jis paruoštas naudoti. Jis neužima daug vietos, yra nešiojamas ir visada po ranka. Rinkinį sudaro 85 dalys, todėl vaikas galės sutaisyti daugybę žaislų.
- Viena 1,5V AA baterija, kurios nėra komplekte, maitinama gręžimo mašina.
Pakuotės turinys:
- Gręžtuvas
- plaktukas
- sukamasis stalas
- pjaustyklė
- žnyplės
- 2 atsuktuvai
- 4 raktai
- 16 varžtų
- 4 kaiščiai
- 6 kabliukų
- Metras
- apsauginiai akiniai
- Apsauginė kaukė
- šalmas
- 3 vnt. medienos varžtui įsukti
- 8 plokščių elementų su skylėmis varžtams įsukti
Išmatavimai:
- Dirbtuvės: 61 x 43 x 26 cm
- Kufras: 43 x 26 x 11 cm
- Pakuotė: 56 x 44,5 x 12 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kūrybiniai vaikai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZWA.T108-1 |
| Spalva: | Černá, Červená, geltona |
| baterija: | 2 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 61 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Svoris: | 2 kg |
| Pakuotės turinys: | Helma, akiniai |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Plotis: | 26 cm |
| Įrankių tipas: | Gręžtuvas, pjaustyklė, plaktukas, žnyplės, Suktuvas, sukamasis stalas, raktai, Hmoždinky |
| Aukštis: | 43 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
