Didelė įrankių rinkinys lagamine
Kód: L-6876Související produkty
Detailní popis produktu
Dirbtuvės lagamine yra ideali priemonė, dabar vaikas gali ją pasiimti bet kur. Atidarius lagaminą, visi elementai yra viduje. Didelis šios komplektacijos privalumas yra jos gausus kiekis.
Įrankių rinkinys lagamine apima:
- Krepšys su ratukais ir rankena
- darbo lenta
- Rankinė pjūklas
- 2 x lazdelė (imitacija)
- 2 x atsuktuvas
- Kampinis matuoklis
- Raktas
- plaktukas
- 6 x varžtai
- 6 x veržlės
- lipdukai
SPECIFIKACIJA:
- Kufrio ir pakuotės matmenys 31 x 16 x 22 cm
- Išskleisto komplekto matmenys 66 x 50 x 21 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kūrybiniai vaikai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905214972356 |
| Spalva: | Žalia, Šedá |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 66 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 1,85 kg |
| Pakuotės turinys: | Įrankių dėžė, Nálepky |
| Plotis: | 21 cm |
| Įrankių tipas: | plaktukas, Suktuvas, Raktas, Kampinis matuoklis, Rankinė pjūklas, Veržlė, Varžtai |
| Aukštis: | 50 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
