Elektrinis automobilis Buggy Clash 4x4 juodas
Kód: R-PA.SX1928.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
| variklis | 4x45W |
| baterija | 2 x 12V / 7Ah |
| nuotolinis valdymas |
|
| Ratai |
|
| amortizatoriai |
|
| Pavaros |
|
| šviesos |
|
| Įranga | |
| muzikinis pultas |
|
| Pradėjimas | naudojant mygtuką |
|
Durų atidarymas |
Taip + Užraktas |
| Sėdynė |
|
| Išmatavimai |
|
| Transporto priemonės dydis |
|
| transporto priemonės svoris | 36,2 kg |
| Kartonų dydis | 148,5 x 83,5 x 45 cm |
| Kartonų svoris | 44,8 kg |
| Maksimalus svoris | 30 kg |
| Papildoma įranga | |
| Vadovas + montavimo rinkinys | |
| 1500mA įkroviklis, | |
| nuotolinis valdiklis, | |
| Saugumo uždanga |
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.SX1928.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 40 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 144 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 36,2 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Ratų skersmuo: | 40 cm |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 148,5 x 83,5 x 45 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 95 cm |
| Sėdynės plotis: | 54 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 78 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
