Belaidis karaoke mikrofonas auksinis
Kód: J-IN0150 ZLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Belaidis karaoke mikrofonas lengvai prijungiamas prie telefono, planšetės ar SMART TV per bluetooth, kas suteikia galimybę puikiai praleisti laiką. Prijungus jis groja muziką iš to įrenginio taip pat, kaip belaidis mikrofonas.
- Žaislas tinka vaikams nuo 3 metų.
- Mikrofonas maitinamas per USB kabelį.
Mikrofono funkcijos:
- garsumo valdymas
- Aukštų ir žemų tonų reguliavimas, atgarsiai, dozvukis
- Fono garsumo valdymas
- Muzikos grotuvo valdymas: pirmyn / atgal, sustabdyti / paleisti
- Suderinamas su Android ir iOS
Techniniai parametrai:
- Garsiakalbis: 5W
- Frekvencijų diapazonas: 100 Hz - 10 KHz
- Baterija: 1200 mAh
- Micro-USB ir USB įvestis
- Belaidis prisijungimas bluetooth
- Baterijos veikimo laikas: 11 - 14 valandų
- Įkrovimo laikas: 3 - 4 valandos
- Medžiaga: aliuminis ir plastikas
- Svoris: 260 g
- Mikrofono matmenys: 24 x 7,5 cm
- Pakuotės matmenys: 25 x 9 x 8 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Aukso |
| Medžiaga: | Plast, Aliuminis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 24 cm |
| Įkrovimo laikas: | 3 - 4 valandos |
| Pakuotės turinys: | USB laidas |
| Rozměry balení: | 25 x 9 x 8 cm |
| Plotis: | 7,5 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai, Karaokė, Garso reguliavimas, USB įvestis, Bluetooth, Belaidės, Suderinamas su Android, Suderinamas su iOS |
| Muzikos instrumento tipas: | Mikrofonas |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
