Nuotoliniu būdu valdomas automobilis R/C Monster 1:24 raudonas
Kód: L-6663Související produkty
Detailní popis produktu
Ieškote tobulos dovanos sūnui gimtadienio proga? Žaislų ministras siūlo šį unikalų nuotolinio valdymo automobiliuką!
Nuotoliniu būdu valdomas visureigis, kuris gali įveikti bet kokią kliūtį. Jis puikiai veikia tiek ant asfalto, tiek ant nelygių akmenų ar miško augalijos. Minkšti, guminiai automobilio ratai užtikrina didelį sukibimą su įvairiomis dangomis, o dideli smūgių amortizatoriai leidžia įveikti sudėtingas kliūtis.
Nuotoliniu būdu valdomas automobilis pagamintas 1:24 masteliu, todėl atrodo neįtikėtinai tikroviškai. Nuotoliniu būdu valdomas automobilis paveiks tinkamą įgūdžių vystymąsi, tokių kaip vairavimas, koncentracijos stiprinimas ir rankinių įgūdžių plėtra. Dideli ratai ir smūgių amortizatoriai yra tik kelios šio automobilio privalumų.
Rinkinys apima patogų pultelį, todėl jei kada nors vairavote profesionalų automobilį, žinote, kad šio tipo nuotolinio valdymo pultas leidžia jums gauti maksimalų malonumą iš važiavimo. Belaidis nuotolinis valdymas, kuris yra komplekte, veikia 2,4 GHz dažniu.
Rinkinys apima:
- R/C automobiliukas
- nuotolinis valdymas
Visureigis R/C veikimui reikalingos 4 "AA" 1.5 V baterijos, o nuotolinio valdymo pultui reikia 2 "AA" 1.5 V baterijų (nėra komplekte). Žaislas skirtas vaikams nuo 6 metų.
Transporto matmenys: 22 cm x 14.5 cm x 13 cm
Pakuotės matmenys: 31 cm x 18 cm x 17.5 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275994688 |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Terénní auto |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 22 cm |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 0,98 kg |
| Mastelis: | 1:24 |
| Pakuotės turinys: | Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 6 x AA |
| Plotis: | 13 cm |
| Aukštis: | 14,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
