Nuotoliniu būdu valdomas sunkvežimis R/C 1:48 juodas
Kód: S-JC20-11BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas sunkvežimis primena tikrą pilno dydžio automobilį. Nuotoliniu būdu valdomas automobilis gaminamas 1:48 masteliu. Žaislas puikiai tinka žaidimui namuose ir lauke. Žaidimas su automobiliu teigiamai veikia vaiko vaizduotę ir kūrybiškumą.
Nuotoliniu būdu valdomas vaikas transporto priemonė yra sumontuota ant protektorių ratų. Juoda kabina su juodu priekaba puošia kontrastingi balti, raudoni ir mėlyni akcentai bei ryškios lipdukai. Nuotolinio valdymo pultas veikia 27 MHz dažniu. Nuotolinio valdymo R/C valdymas yra labai paprastas, už važiavimo kryptį atsakingi du joystick'ai. Su pultu vairuotojas gali valdyti šiukšliavežį ir keisti važiavimo kryptį į priekį / atgal, dešinėn / kairėn. Judant į priekį, kabinoje įsižiebia mėlyna šviesa. Be to, privalumas yra atidaromos galinės durys, kur vaikas gali paslėpti savo mažas žaislus.
Rinkinys apima:
- Krovininis automobilis
- nuotolinis valdymas
- 3,7 V 500 mAh baterija
- USB laidas
Krovinio automobilio matmenys: 35 cm x 6 cm x 8 cm
Valdiklio matmenys: 10,5 cm x 7 cm x 5 cm
Žaislo pakuotės matmenys: 44,5 cm x 11,5 cm x 11,5 cm
Šiukšlių automobilis veikia su 3,7 V / 500 mAh baterija, kuri yra komplekte. Nuotoliniam valdymui reikalingos dvi „AA“ 1,5 V baterijos (komplekte nėra). Žaislas skirtas vaikams nuo 6 metų. Komplektas turi CE sertifikatą ir atitinka EN 71 standartą.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724001751 |
| Spalva: | Černá |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | sunkvežimis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 35 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 |
| Frekvencija: | 27 MHz |
| Svoris: | 1 kg |
| Mastelis: | 1:48 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání, sunkvežimis |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Plotis: | 6 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 8 cm |
| Množstevní sleva: | Ano |
Nákladní auto Kamion na dálkové ovládání R/C 1:48
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
