Nuotoliniu būdu valdomas buldozeris R/C 1:28 vikšriniai ratai
Kód: L-8395Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomi automobiliai džiugins visus vaikus. Rinkinį sudarantis rankinis diržas valdo visą transporto priemonę. Diržas užsidedamas ant rankos kaip apyrankė, o visi judesiai, kuriuos atliekate, valdys buldozerį.
- Buldozeris maitinamas keturiomis 1,5 V AA baterijomis.
Pakuotės turinys:
- buldozeris
- USB įkrovimo laidas
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Buldozerio veikimo laikas: iki 2 valandų
- Buldozerio įkrovimas: 1 valanda
- Nuotolinio valdymo diapazonas: 25 metrų
Išmatavimai:
- Buldozer: 32 x 14 x 17 cm
- Nuotolinio valdymo pulto apyrankės ilgis: 30 cm
- Pakuotė: 38 x 18,5 x 21 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotoliniu būdu valdomas ekskavatorius |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802457841 |
| Spalva: | geltona |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Buldozeris |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 32 cm |
| Įkrovimo laikas: | 60 minučių |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 25 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 0,98 kg |
| Mastelis: | 1:28 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 4 x AA |
| Plotis: | 14 cm |
| Aukštis: | 17 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
