Betono maišyklė su nuotoliniu valdymu R/C
Kód: L-4624Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas betono maišytuvas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, su didžiausia detalumo tikslumu. Betono maišytuvas puošia juodi ir raudoni akcentai. Rinkinys apima nuotolinį valdymą, kurio pagalba galima važiuoti visomis kryptimis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- mīchačka 37 x 15 x 8 cm
- pakuotė 55,5 x 20 x 14 cm
- 2.4GHz nuotolinio valdymo pultas
- reikalingos baterijos 2x "AA"
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotoliniu būdu valdomas ekskavatorius |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625583541 |
| Spalva: | Bílá, Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Betono maišyklė |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 37 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 1,1 kg |
| Pakuotės turinys: | Dálkové ovládání, Automobilis |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Plotis: | 15 cm |
| Aukštis: | 8 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
