Didelis nuotoliniu būdu valdomas statybos automobilis 1:18
Kód: R-ZRC.1540Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas statybos automobilio modelis taps mėgstama Jūsų vaiko žaislu. Automobilis siūlo dinamišką judėjimą į priekį ir atgal bei 360 laipsnių sukimosi galimybę. Šio transporto priemonės važiuoklė pagaminta iš sustiprinto plastiko. Statybos automobilis turi apšviestas priekines ir galines žibintus bei visų ratų paviršiaus pavarą. Ratukai yra dideli ir platūs, kabina pagaminta iš metalinių elementų. Automobilis važiuoja maksimaliu greičiu 5 km/h ir veikia 20 minučių. Nuotolinio valdymo nuotolis yra 20 metrų. Produktas pažymėtas Europos saugos CE sertifikatu. Produktas tinkamas vaikams nuo 3 metų.
Specifikacija sunkvežimio:
- transporto priemonė pasiekia maksimalų greitį iki maždaug 5 km/h
- įkrovimo laikas yra maždaug 3-4 valandos
- važiavimo laikas apie 20 minučių
- nuotolis iki 20 metrų
Išmatavimai transporto priemonės:
- sunkvežimis apie 28 cm x 15 cm x 15 cm (pakeltas krautuvė apie 22 cm)
- nuotolinio valdymo pultas apie 14 cm x 14 cm
- rato skersmuo apie 7 cm x 3 cm
- pakuotė apie 41 cm x 20 cm x 16 cm
Rinkinio turinys krovinio automobilio:
- didelis krovinis automobilis
- akumuliatorius
- USB įkroviklis
- didelis multifunkcinis nuotolinio valdymo pultas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZRC.1540 |
| Spalva: | geltona |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Krovininis automobilis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 28 cm |
| Įkrovimo laikas: | 240 minučių |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 20 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 1 kg |
| Maks. greitis: | 5 km/h |
| Mastelis: | 1:18 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání, Automobilis |
| Plotis: | 15 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 15 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
