Nuotoliniu būdu valdomas automobilis R/C sukasi 180°
Kód: L-4488Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas automobilis yra žaislas, su kuriuo jūsų vaikas tikrai nesijaus nuobodžiaujantis. Automobilis turi visų keturių ratų paviršių, todėl nesunkiai įveiks bet kokį paviršių. Be to, automobilio ratai yra padengti specialia juosta, kuri žymiai pagerina automobilio sukibimą su paviršiumi. Automobilio apatinė dalis yra iš dalies atspari vandeniui, todėl nesunkiai gali pravažiuoti sekliomis balomis.
Speciali funkcija žaislo yra 180° sukimas, todėl vaikas gali lengvai keisti automobilio važiavimo kryptį. Nuotolinio valdymo pultas veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotolinio valdymo pulto veikimo nuotolis yra 25 metrai.
- Tinka vaikams nuo 6 metų.
- Transporto priemonė maitinama integruota baterija, kuri yra komplekte ir įkraunama USB kabeliu.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Pavara: 4x4
- Sukamas 180°
- Maksimalus greitis: 20 km/h
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
- Nuotolinio valdymo nuotolis: 25 metrų
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 22 x 20 x 12,5 cm
- Pakuotė: 31,5 x 27 x 21 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 181891246849 |
| Spalva: | Červená, Žalia |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Automobilis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 22 cm |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 25 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 0,8 kg |
| Maks. greitis: | 20 km/h |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání |
| Plotis: | 20 cm |
| Savybės: | 4x4 |
| Aukštis: | 12,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
