Vaikų įrankių rinkinys + šalmą
Kód: L-7215Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikų įrankių rinkinys apima:
- Akumuliatorinis gręžtuvas
- Rankinė pjūklas
- kombinacijos
- Suktuvas
- Raktas
- plaktukas
- 4 varžtai
- 4 veržlės
- medžio imitacija
- šalmas
Išmatavimai:
- Pakuotė 51 x 36 x 7,5 cm
- Gręžtuvas 24 x 19 x 7 cm
- Reikalingos baterijos: 2 x 1,5V AA
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kūrybiniai vaikai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912643418 |
| Spalva: | Černá, geltona, Žalia |
| baterija: | 2 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 24 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 1,1 kg |
| Pakuotės turinys: | Helma |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Plotis: | 7 cm |
| Įrankių tipas: | Gręžtuvas, plaktukas, Suktuvas, Raktas, Rankinė pjūklas, Veržlė, Varžtai |
| Aukštis: | 19 cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
