Įrankiai mažiausiems lagaminėlyje
Kód: L-7225Související produkty
Detailní popis produktu
Pakuotėje yra:
- Krepšys
- Įdėklas su įvairiomis formomis
- 4 kubeliai į dėžutę
- sraigtai
- 3 vnt. įrankių
- pjaustyklė
- Dėžė
- sukamasis stalas
Pakuotės matmenys: 29,5 x 22 x 16,5 cm
Meistro lagaminėlio matmenys: 28 x 16 x 23 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kūrybiniai vaikai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912582571 |
| Spalva: | Červená, geltona, Žalia |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 28 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Svoris: | 1,2 kg |
| Pakuotės turinys: | Įrankių dėžė |
| Plotis: | 16 cm |
| Įrankių tipas: | pjaustyklė, sukamasis stalas, Varžtai |
| Aukštis: | 23 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
