Lėlės vežimėlis Alice 2v1 juodai baltas
Kód: L-3816Související produkty
Detailní popis produktu
Vežimėlis lėlėms tinkamas vaikams nuo 3 metų. Modelis 2 in 1 turi priekinę ašį, sukasi 360 laipsnių, o dėl putų ir gumos ratų leidžia vaikams žaisti namuose be baimės subraižyti grindis. Rinkinyje yra maišelis smulkiems daiktams, kuriame mergaitė galės nešti įvairius priedus, taip jausdama, kad yra tikra mama. Vežimėlis pagamintas iš sertifikuotų aukščiausios kokybės medžiagų, kas garantuoja žaislo patikimumą ir ilgaamžiškumą. Vežimėlis pažymėtas CE sertifikatu.
Savybės:
- keturi ratai, priekiniai sukasi
- tvirta aliuminio konstrukcija
- reguliuojami stogeliai
žaislų krepšys po vežimėliu
- reguliuojama rankena
- gražios spalvos ir stilingi raštai
- saugos diržai
Rinkinys apima:
- Lėlės vežimėlis Alice 2v1 rožinė-juoda
- krepšys
- lengvo surinkimo instrukcijos
Vežimėlio Alice matmenys ir kiti elementai:
- vežimėlis: ilgis 64 cm x plotis 38 cm x aukštis 68 cm,
- rankos aukštis: nuo 36 iki 68 cm,
- krepšys: 23,5 cm x 18 cm x 10 cm.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlių vežimėliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Černá, Bílá |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Kolio dydis: | 15 cm, 10,5 cm |
| Ilgis: | 64 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Maks. lėlės aukštis: | 50 cm |
| Pakuotės turinys: | Kočárek |
| Kiekis vnt: | 4 |
| Priedai: | tašė |
| Rozměry balení: | 38 x 52 x 10 cm |
| Plotis: | 38 cm |
| Tipas: | Lėlių vežimėlis |
| Lėlių vežimėlio tipas: | Gilus, Kombinuotas, Sportovní |
| Savybės: | 2v1, Reguliuojama rankena |
| Aukštis: | 68 cm |
| Rankenos aukštis: | 36 - 68 cm |
| Lėlių priedų tipas: | Vežimėlis |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
