Policijos automobilis nuotoliniam valdymui R/C BMW X6 1:24
Kód: R-ZRC.866-2404PSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas licencijuotas produktas iš BMW. Policijos automobilis BMW X6 pagamintas 1:24 masteliu ir turi visiškai funkcinį nuotolinio valdymo pultą, veikiantį 27MHz dažniu. Automobilis važiuoja į priekį, atgal ir sukasi į kairę bei dešinę. Važiuojant automobiliui šviečia priekiniai ir galiniai žibintai. Automobilis turi gumines padangas ir galinį varomąjį ratą.
- Automobilis maitinamas trimis 1,5V AA baterijomis.
- Nuotolinis valdymas veikia su dviem 1,5V AA baterijomis.
- Baterijos nėra komplekte.
- Žaislas tinka vaikams nuo 8 metų.
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 20,5 x 8,5 x 7 cm
- Nuotolinis valdymas: 12 x 10,5 cm
- Pakuotė: 30 x 14,5 x 14 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZRC.866-2404P |
| Spalva: | Černá |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Automobilis, Policijos automobilis |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 20,5 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Svoris: | 1,8 kg |
| Mastelis: | 1:24 |
| Motyvas: | Policija |
| Pakuotės turinys: | Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA, 3 x AA |
| Plotis: | 8,5 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 7 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
