Nuotoliniu būdu valdomas automobiliukas su lėle rožinės spalvos - Pažeista pakuotė - S-928-E71-PINK
Kód: SLEVA1404Související produkty
Detailní popis produktu
Stilinga lėlė su moderniu rožine kabrioletu, valdomu nuotoliniu būdu, nudžiugins kiekvieną mažą mados ir automobilių mylėtoją. Automobilis siūlo realistiškus detalius – šviečiančios priekinės lempos, vairas su valdymo elementais ir net dūmų efektas iš išmetimo vamzdžio. Lėlė yra komplekto dalis ir ją galima sėdinti tiesiai automobilyje, todėl žaidimas tampa dar smagesnis ir gyvesnis.
SPECIFIKACIJA:
- Automobilio matmenys: 34 × 19,5 × 13,5 cm
- Pakuotės matmenys: 45,2 × 20,3 × 19,8 cm
- Automobilio funkcijos: šviesa, dūmų efektas, važiavimas į priekį/atgal, posūkiai
- Valdymas: nuotolinio valdymo pultas (vairas)
- Automobilio maitinimas: įkraunama baterija (pridedama prie pakuotės)
- Įkrovimas: USB laidas
- Rekomenduojamas amžius: 3+ metai
Pakuotės turinys:
- Rožinė nuotolinio valdymo mašina
- Lėlė
- Nuotolinis valdiklis vairo pavidalu
- Įkraunama baterija automobiliui
- USB įkrovimo laidas
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 3,7V |
| Prekės būklė: | Išpakuota, Pažeista pakuotė |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 34 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání, Automobilis, Lėlė |
| Reikalingos baterijos: | 2xAA |
| Rozměry balení: | 45,2 x 19,8 x 20,3 cm |
| Plotis: | 19,5 cm |
| Lėlės tipas: | Paaugliai ir suaugusieji |
| Aukštis: | 13,5 cm |
| Automobilio funkcijos: | garso efektai, Šviesos efektai, Dūmų efektas |
| Figūra: | Modelka, Keliautoja |
| Leidimas: | Bryana |
| Odos spalva: | Šviesi |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
