Lėlė su megztu drabužiu žalia
Kód: L-12392Související produkty
Detailní popis produktu
Lėlė turi ryškų, saldų veidą ir dideles mėlynas akis. Ji pagaminta iš tvirtų ir patvarių medžiagų. Lėlė apsirengusi žaliu pižamu. Drabužius lengva nuimti ir skalbti, todėl juos lengva išlaikyti švarius. Žaislas vaikams ugdo vaizduotę.
- Žaislas tinka vaikams nuo 18 mėnesių.
Pakuotės turinys:
- Lėlė
- Drabužiai
IŠMATAVIMAI:
- Lėlės ilgis: 30 cm
- Pakuotė: 32 x 22 x 16 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlės ir kūdikiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905214972004 |
| Spalva: | Žalia |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Akių spalva: | Mėlyna |
| Plaukų spalva: | Be plaukų |
| Svoris: | 1,3 kg |
| Priedai: | Drabužiai |
| Rozměry balení: | 32 x 22 x 16 cm |
| Aukštis: | 30 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
