Nuotoliniu būdu valdomas automobilis R/C 1:18 MaxRacing 35 km/h geltonas
Kód: L-9035Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas automobilis pagamintas 1:18 masteliu, todėl atrodo neįtikėtinai realistiškai. Nuotoliniu būdu valdomas transporto priemonė sustiprins jūsų koncentraciją ir lavins rankinius įgūdžius.
Automobilio struktūra yra atspari smūgiams ir leidžia geresnį našumą važiuojant. Didelė amortizatoriaus galia leidžia įveikti kalvotą kelią. Minkšti gumos ratai užtikrina didelį automobilio sukibimą su įvairiomis dangomis.
SPECIFIKACIJA:
- Spalva: juoda, geltona
- Medžiaga: metalas, elektroninės dalys, guma, plastikas
- masto: 1:18
- Galia: 4x4
- Baterija: 7,4V 1500 mAh
- Frekvencija: 2,4GHz
- Važiuoklės veikimo laikas: 12-20 minučių
- Įkrovimo laikas: 3-4 valandos
- Nuotolinio valdymo diapazonas: 20-40 m
- Reikalingos baterijos: 4 x AA 1,5V (nėra komplekte)
- Ratų atstumas: 13,5 cm
- ratų skersmuo: 7 cm
- Maksimalus greitis: 35 km/h
Rinkinys apima:
- Nuotoliniu būdu valdomas automobilis
- nuotolinis valdymas
- Baterija 7,4V
- USB įkroviklis
Išmatavimai:
- Nuotoliniu būdu valdomas automobilis 30 x 22 x 12 cm
- Nuotolinis valdiklis 19 x 7 x 15 cm
- Pakuotė 33 x 28 x 17 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204750219 |
| Spalva: | Černá, geltona |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Modelis: | Terénní auto |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 30 cm |
| Įkrovimo laikas: | 240 minučių |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 40 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 1,2 kg |
| Maks. greitis: | 35 km/h |
| Mastelis: | 1:18 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 4 x AA |
| Greitis (Min. - Max.): | 35 |
| Plotis: | 12 cm |
| Savybės: | 4x4 |
| Aukštis: | 22 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
