Nuotolinio valdymo laivas Dragon Dual Engine žalias
Kód: MT1279Související produkty
Detailní popis produktu
Valdykite vandens paviršių su viena iš greičiausių RC laivų savo kategorijoje. RC laivas pasiekia greitį iki 30 km/h, o dėka galingo dvigubo variklio sugeba įveikti ir sudėtingesnes sąlygas vandenyje.
Dėl tikslaus 2.4GHz valdymo turite laivą visiškai po kontrolę – važiavimas į priekį ir atgal, sukimas į kairę ir dešinę. Saugumą užtikrina silpnos baterijos ir atstumo viršijimo signalizacija, o vandeniui atspari konstrukcija saugo vidines dalis. Tvirta konstrukcija taip pat atspari smūgiams ir kritimams.
SPECIFIKACIJA:
- Maksimalus greitis: 30 km/h
- Valdymo nuotolis: 60–80 m
- Laivo baterija: 7,4V 500 mAh (įskaičiuota į pakuotę)
- Veikimo laikas: 20 min (aukšta greitis) / 30 min (mažesnis greitis)
- Įkrovimo laikas: apie 180 minučių
- Valdymas: 2.4 GHz
- Amžius: 14+
Pakuotės turinys:
- RC lenktynių laivas
- 7,4V baterija
- 2.4GHz nuotolinio valdymo pultas
- USB įkrovimo laidas
- Laivas stovas
Išmatavimai:
- Laivas: 35 × 10 × 8 cm
- Pakuotė: 39 × 16 × 12 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC laivai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724008699 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 7,4V 1500mAh |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 14+ |
| Ilgis: | 35 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 14, 15, 16, 17, 18, 19 |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | iki 80 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Maks. greitis: | 30 km/h |
| Rozměry balení: | 40 x 11,5 x 22,5 cm |
| Plotis: | 10 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 8 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
