Nuotolinio valdymo laivas Neotune High Speed Max mėlynas
Kód: MT1277Související produkty
Detailní popis produktu
Patirkite tikrą adrenalino dozę su šiuo greitu RC laivu moderniame sportiniame dizaine. Dėl 2.4GHz nuotolinio valdymo važiavimas yra stabilus, be trikdžių ir leidžia varžytis su keliomis laivais vienu metu.
Laivas yra aprūpintas praktiškomis funkcijomis – vairavimo nustatymas, trimavimas, vandeniui atsparus dizainas, taip pat savireguliacijos funkcija, kuri automatiškai apverčia laivą atgal, kai jis apvirsta. Taip pat yra žemos baterijos būsenos indikatorius ir šviesos efektai geresniam matomumui vandenyje.
Idealiai tinka lenktynėms ežeruose, baseinuose ar tvenkiniuose. Dėl galingo variklio ir lengvo valdymo ji tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems RC modelių entuziastams.
SPECIFIKACIJA:
- Valdymas: 2.4 GHz pistoletų valdiklis
- Amžius: 14+
- Šviesos efektai
Išmatavimai:
- Laivas: 36,5 × 10 × 8,5 cm
- Pakuotė: 40 cm x 22,5 cm x 11,5 cm
Pakuotės turinys:
- RC lenktynių laivas
- 2.4GHz nuotolinio valdymo pultas
- Įkraunama baterija laivui
- USB įkrovimo laidas
- Laivas stovas
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC laivai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724008675 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 7,4V 1500mAh |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 14+ |
| Ilgis: | 36,5 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 14, 15, 16, 17, 18, 19 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Rozměry balení: | 40 x 11,5 x 22,5 cm |
| Plotis: | 10 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 8,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
