Lėlių vežimėlis retro su gėlėmis
Kód: L-6883Související produkty
Detailní popis produktu
Didelis, manevringas lėlių vežimėlis moderniu dizainu tikrai pradžiugins kiekvieną mažą lėlių, pliušinių meškiukų ir kitų pliušinių žaislų prižiūrėtoją. Rožinės ir baltos spalvos derinys su subtiliomis gėlėmis yra tobulas duetas.
Lėlių vežimėlis yra sukurtas ant paprastos, lengvos ir, svarbiausia, saugios konstrukcijos, kuri idealiai tinka kasdieniam žaidimui. Važinėjimas su vežimėliu yra labai lengvas ir sklandus.
Kuo išsiskiria šis gėlių vežimėlis? Vežimėlis turi didelius, stabilius ratus, kurie yra lengvi ir patogūs vairuoti. Į vežimėlį telpa maždaug 40 cm ilgio lėlė.
- Maksimalus aukštis su rankena: 75 cm
- Stogo ilgis: 47 cm
- Plotis: 39 cm
- Vežimėlio matmenys: 47 x 39 x 75 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlių vežimėliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912644873 |
| Spalva: | Bílá |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 47 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Maks. lėlės aukštis: | 35 cm |
| Pakuotės turinys: | Kočárek |
| Kiekis vnt: | 4 |
| Rozměry balení: | 70 x 50 x 20 cm |
| Plotis: | 39 cm |
| Tipas: | Lėlių vežimėlis |
| Lėlių vežimėlio tipas: | Retro |
| Savybės: | Reguliuojama rankena |
| Aukštis: | 75 cm |
| Rankenos aukštis: | iki 75 cm |
| Lėlių priedų tipas: | Vežimėlis |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
