Lėlės vežimėlis Alice 2v1 juodas su taškeliais
Kód: L-3810Související produkty
Detailní popis produktu
Vežimėlis lėlei tinkamas vaikams nuo 3 metų. Modelis 2v1 turi priekinę ratų, sukasi 180 laipsnių, dėka ratų, pagamintų iš putų ir gumos, leidžia vaikams žaisti namuose be baimės subraižyti grindis. Rinkinyje yra maišelis smulkiems daiktams, kuriame mergaitė galės nešti įvairius priedus, taip jausdama, kad yra tikra mama. Vežimėlis pagamintas iš sertifikuotų aukščiausios kokybės medžiagų, kas garantuoja patikimumą ir ilgaamžiškumą žaislo.
SPECIFIKACIJA:
- Vežimėlio aukštis 83 cm, plotis 45 cm, ilgis 70 cm
- Rankenos aukštis 42 - 82 cm
- Mažas ratas 14 cm x 3 cm
- Didelis ratas 16,5 x 3 cm
- Krepšys 21,5 x 20 x 9 cm
- Pakuotės matmenys 28,5 x 59 x 17,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlių vežimėliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808157953 |
| Spalva: | Černá |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 70 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Maks. lėlės aukštis: | 40 cm |
| Pakuotės turinys: | Kočárek |
| Kiekis vnt: | 4 |
| Priedai: | tašė |
| Rozměry balení: | 28,5 x 56 x 17,5 cm |
| Plotis: | 45 cm |
| Tipas: | Lėlių vežimėlis |
| Lėlių vežimėlio tipas: | Kombinuotas |
| Savybės: | 2v1, Reguliuojama rankena |
| Aukštis: | 83 cm |
| Rankenos aukštis: | 42 - 82 cm |
| Lėlių priedų tipas: | Vežimėlis |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
