Lėlių vežimėlis 2v1 rožinis su žvaigždutėmis
Kód: L-14956Související produkty
Detailní popis produktu
Pristatome Jums žavingą vežimėlį gražiomis spalvomis, kuris bus puikus dovana visoms mergaitėms, vyresnėms nei 3 metų. Vežimėlis yra lengvas, manevringas ir lengvai valdomas, po sulankstymo jį paprastai supakuosite į automobilį ar kitą transporto priemonę.
SPECIFIKACIJA:
- Dvi veiksnių versijos vežimėlio - sportinis (įskaitant saugos diržus), su giliu krepšiu
- Minkšta reguliuojama rankena
- Sulankstoma stogelis
- Dideli putų ratai
- Reguliuojama sėdynė
- Saugojimo erdvė po vežimėliu
- Lengvas vežimėlio sulankstymo ir išskleidimo sistema
IŠMATAVIMAI:
- Vežimėlis: 64 x 47 x 68 cm
- Pakuotė: 50 x 38 x 68 cm
- Ratų skersmuo: 18 cm
- Sėdynės aukštis: 34 cm
- Sėdynės gylis: 14 cm
- Stogo aukštis: 28 cm
- Nešiojama kuprinė: 22 x 18 cm
- Korpuso matmenys: 50 x 25 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlių vežimėliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905515354325 |
| Spalva: | Růžová, Šedá |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Kolio dydis: | 18 cm |
| Ilgis: | 64 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Maks. lėlės aukštis: | 35 cm |
| Pakuotės turinys: | Kočárek |
| Kiekis vnt: | 4 |
| Priedai: | tašė |
| Rozměry balení: | 50 x 38 x 68 cm |
| Plotis: | 47 cm |
| Tipas: | Lėlių vežimėlis |
| Lėlių vežimėlio tipas: | Gilus, Kombinuotas, Sportovní |
| Aukštis: | 68 cm |
| Lėlių priedų tipas: | Vežimėlis |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
