Lėlių vežimėlis 2v1 rožinis
Kód: R-ZDZ.FL8166-1Související produkty
Detailní popis produktu
Gražus, tvirtai sukonstruotas vežimėlis 2v1 vaikams nuo 3 metų. Vežimėlis pagamintas atidžiai, iš tvirtų medžiagų ir tarnaus jūsų vaikui daugelį metų. Modelis turi saugos diržus, reguliuojamą sėdynę, sulankstomą stogelį ir reguliuojamą vežimėlio rankeną. Jis lengvas ir lengvai valdomas. Transportavimui jį galima sulankstyti, todėl jis neužima daug vietos.
SPECIFIKACIJA:
- Vežimėlis su lopšiu arba sportinė versija
- Nuimama nešiojama lopšys
- Reguliuojama rankena
- Saugos diržai
- reguliuojamas sėdynė
- Sulankstoma stogelis
- Galimybė sulankstyti vežimėlį transportavimui
- Guminė neslystanti medžiaga ant vežimėlio rankenos
- Priedų tinklas po vežimėliu
Išmatavimai:
- Sulankstytas vežimėlis: 54 x 38 x 17 cm
- Išskleistas vežimėlis: 46 x 38,5 x 64 cm
- Minimalus rankenos aukštis: 30 cm
- Maksimalus rankenos aukštis: 54 cm
- Nešiojama lopšys: 33 x 17,5 x 9 cm
- Ratų skersmuo: 14,5 cm
- Pakuotė: 65 x 38 x 17 cm
Rinkinio turinys:
- Vežimėlis surinkimui
- Nešiojama lopšys
- Surinkimo instrukcijos
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlių vežimėliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864956818 |
| Spalva: | Růžová, Šedá |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Kolio dydis: | 14,5 cm |
| Ilgis: | 46 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Maks. lėlės aukštis: | 35 cm |
| Pakuotės turinys: | Kočárek |
| Kiekis vnt: | 4 |
| Priedai: | Užklotas |
| Rozměry balení: | 65 x 38 x 17 cm |
| Plotis: | 38,5 cm |
| Tipas: | Lėlių vežimėlis |
| Lėlių vežimėlio tipas: | Kombinuotas |
| Savybės: | Reguliuojama rankena |
| Aukštis: | 64 cm |
| Rankenos aukštis: | 30 - 54 cm |
| Lėlių priedų tipas: | Vežimėlis |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
