Interaktyvus šuo su nuotoliniu valdymu
Kód: L-8453Související produkty
Detailní popis produktu
Interaktyvus šunų robotas su nuotoliniu valdymu rutulio formos bus puikus draugas jūsų vaikui.
Interaktyvus šuo judės į priekį, atgal, suksis į kairę ir dešinę. Geriausia funkcija yra sekimo funkcija; kai nuotolinio valdymo pultelyje paspausite sekimo mygtuką, šuniukas seks nuotolinio valdymo pultelį, kuris yra kamuolio formos. Palietus nosį, šuniukas pradės loti, o paspaudus mygtukus ant kojos, skambės trys skirtingos melodijos.
Nuotolinio valdymo šuns funkcija:
- Eiti į priekį/atgal ir į kairę/dešinę
- Kūno sutrumpinimas ir pailginimas
- Naprognozuoti veiklas, kurias reikia atlikti, ir šuo jas pakartos
- Trys muzikos rūšys
- garsumo didinimas ir mažinimas
- Kamuoliuko sekimas
- Paspaudus mygtuką, šuo pradeda loti.
Pakuotės turinys:
- Šuo
- Nuotolinis valdymas kamuolio forma
- USB laidas
- 3,7 V 600 mAh baterija
Išmatavimai:
- Šuo: 34 x 11 x 17 cm
- Pakuotė: 36 x 23 x 16 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotiški gyvūnai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802458428 |
| Spalva: | Bílá |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Šuo |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 34 cm |
| Įkrovimo laikas: | 240 minučių |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Gyvūno tipas: | šuniukas |
| Svoris: | 1 kg |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA |
| Plotis: | 11 cm |
| Aukštis: | 17 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
