Nuotoliniu būdu valdomas robotinis voras
Kód: L-6945Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas voras yra puiki žaislas vaikams, kurie svajoja apie savo terariumą. Oranžinė-juoda tarantula turi švytinčias akis. Nuotolinis pultelis turi du mygtukus, leidžiančius vorui judėti į priekį ir atgal.
- Paukštis maitinamas trimis 1,5V AA baterijomis, kurios nėra komplekte.
- Nuotolinis valdymas maitinamas trimis 1,5V AA baterijomis, kurios nėra komplekte.
- Žaislas tinka vaikams nuo 8 metų.
IŠMATAVIMAI:
- Voras: 22 x 24 x 10 cm
- Nuotolinis valdymas: 10 x 7 cm
- Pakuotė: 36 x 9 x 7 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotiški gyvūnai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818911672297 |
| Spalva: | Černá |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Voras |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 22 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 |
| Svoris: | 0,8 kg |
| Pakuotės turinys: | baterija, Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 6 x AAA |
| Plotis: | 24 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 10 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
