Elektrinis automobilis WXE-1688 STRONG 4x4 24V baltas
Kód: L-19532Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis WXE-1688 turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 24V 7Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 40 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su įėjimais USB, MP3 ir Mikro SD.
Automobilį galite valdyti naudodami nuotolinį valdymą, kuris veikia dažniu 2,4 GHz. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V / 7Ah
- Variklis: 4x90W
- Galia: 360W
- Greitis: 3-5 km/h
- 3 greičiai
- Važinėjimo trukmė: 60 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Krovumas: 40 kg
- Svoris: 31 kg
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 140 x 85 x 86 cm
- Sėdynių plotis: 47 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis LED apšvietimas
- Apšviesta prietaisų skydelis
- Muzikos pultas su USB, MP3 ir Mikro SD
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
- nuotolinis valdymas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905991009078 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 24V 7Ah |
| Modelis: | Jeep WXE-1688 |
| variklis: | 4x90W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 31 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 40 kg |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Radijas: | Ne |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 360W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
