Vaikiškas elektrinis automobilis Lamborghini Aventador SV raudonas
Kód: R-PA.A8803.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis Lamborghini yra miniatiūrinė nuostabaus automobilio versija, turinti originalų licenciją iš automobilių kompanijos. Automobilio interjeras taip pat įkvėptas pilno dydžio transporto priemonės. Tai sportinio stiliaus, minimalizmo ir funkcionalumo derinys.
Juoda sėdynė pagaminta iš minkštos ekologiškos odos, kas žymiai padidina važiavimo komfortą, tuo tarpu sukamojo vairo dydis ir svoris pritaikyti kelių metų vaikų rankoms, kad būtų užtikrintas lengvas manevravimas ir kliūčių išvengimas. Priekinėje panelėje yra muzikos pultas su USB prievadu, AUX prievadu ir „Bluetooth“. Naudojimas elektrinio automobilio yra labai intuityvus ir paprastas - viskas, ką turite padaryti, tai įjungti mygtuką, tada paspausti akseleratoriaus pedalą ir važiuoti atsargiai. Taip pat galite naudoti antrą sprendimą - komplekte yra patikimas nuotolinio valdymo pultas 2,4 GHz, kuris leidžia jums valdyti automobilį.
Pagal gamintojo rekomendacijas, šis elektrinis automobilis skirtas visiems vaikams nuo 3 metų.
Techniniai elektrinio automobilio parametrai:
- Variklis: 2x200 W
- Akumuliatorius: 24V10Ah
- Transporto priemonės matmenys: 173 cm x 109 cm x 63 cm
- Pakuotės matmenys: 173 cm x 97 cm x 54 cm
- Svoris: 49 kg
- Maks. nkeliamas svoris: 100 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važinėjimo trukmė: 1-2 valandos
- Stabdys: Automatinis, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas, avarinis sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)
- Greitis: 3-8 km/h.
Elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai: ✓
- Durų atidarymas: ✓
- Sėdynė: Ekologiška oda
- Ratai: Minkšti EVA
- Nuotolinis valdymas: 2,4GHz, trijų lygių greičio valdymas
- Šviesos: Priekiniai ir galiniai LED
- Garsas: USB, Bluetooth, AUX, MP3
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.A8803.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 24V 10Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 2x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 173 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 49 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 100 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 173 x 97 x 54 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Plotis: | 109 cm |
| Sėdynės plotis: | 34 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 400W |
| Aukštis: | 63 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
