Elektrinis automobilis Toyota Hilux 4x4 rožinis
Kód: L-11948Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Toyota Hilux atvyksta ant putplasčio EVA ratų, kurie yra tylūs ir netrukdo važiuojant. Automobilis yra aprūpintas muzikos pultu su MP3, USB ir Bluetooth įvestimis. Vaikas sėdės patogioje ekologiškos odos kėdėje su saugos diržais. Automobilis turi lėtą startą ir sustojimą. Stabdžių funkcija aktyvuojama automatiškai po kojos atleidimo nuo akseleratoriaus.
- Baterija ir įkroviklis yra komplekte.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x45W
- Baterija 12V 14Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto priemonės matmenys 133 x 85 x 69 cm
- greitis 3-8 km/h
- Svoris 26 kg
- maksimalus svoris 35 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė apie 1 valandą
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- rakteliai
- Odinė sėdynė
- Putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: FM radijas MP3, USB, Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665995730 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 12V 14Ah |
| Modelis: | Toyota Hilux |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 133 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 26 kg |
| muzikinis pultas: | MP3, USB įvestis, FM radijas |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, 2 x Baterijos |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 134 x 75 x 45 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 85 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 69 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
