Elektrinis automobilis Toyota FJ 4x4 baltas
Kód: L-17284Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Toyota FJ atvyksta ant minkštų putų EVA ratų, kurie yra tylūs ir prisitaiko prie įvairių tipo reljefo. Vaikas sėdės patogiai formuotoje kėdėje iš ekologiškos odos, o saugumą užtikrins saugos diržai.
Tarp turtingo komplektacijos yra priekiniai ir galiniai LED žibintai ir muzikos pultas su Bluetooth ir su USB bei MP3 įėjimais.
Elektrinis automobilis turi sklandų startą ir sustojimą. Vaikas gali visiškai savarankiškai vairuoti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinio valdymo pultą. Nuotolinio valdymo pultas yra aprūpintas saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4 x 45W
- Baterija: 12V 7Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Greitis: 3-5 km/h
- Automobilio matmenys: 98 x 65 x 70 cm
- Maksimalus svoris: 30 kg
- Stabdys: automatiškai nusiėmus koją nuo akseleratoriaus pedalo
Įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Saugos diržai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB, Bluetooth, MP3 įvestis
- Atidaromos durys
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905991001072 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Toyota |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 17 kg |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Rozměry balení: | 99 x 56 x 30 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
