Elektrinis policijos automobilis JAV baltas JC-666
Kód: L-3772Související produkty
Detailní popis produktu
Ar jūsų vaikas svajoja ateityje tapti policininku? Leiskite jam šiandien įsijausti į šią svarbią rolę – esame tikri, kad akumuliatorinis policijos automobilis yra elementas, dėl kurio kiekviena žaidimo akimirka įgis visiškai naują dimensiją.
Prezentuojamas juodas baterijomis maitinamas automobilis iš tolo traukia akį. Juodas korpusas padengtas daugybe lipdukų kontrastingomis spalvomis, kurių raštas išlaikytas policijos konvencijoje. Yra užrašai POLICE ir vaizdai, primenantys tikrą policijos ženklą. Tai dar ne viskas – mėlynos ir raudonos šviesos yra virš tonuoto priekinio stiklo rėmo, kurios tikrai sukels plačią šypseną kiekvieno vaiko veide.
Tai yra dvigubo variklio 2x35W maitinimas, kuris kartu su 12V4,5Ah baterija leidžia važiuoti greičiu nuo 3 iki 5 km/h. Tai dar ne viskas. Vertėtų paminėti, kad baterijomis varomas policijos automobilis vaikams yra aprūpintas automatinėmis pavaromis su 3 greičių reguliavimu.
Tamsioje policijos automobilio versijoje vaikams yra patogi sėdynė, pagaminta iš odos, ir ergonomiškai suformuotas vairas, kurio matmenys pritaikyti kelių metų vaikų rankoms. Antroje kabinos dalyje yra garso pultas, leidžiantis maloniai keliauti su jūsų mėgstamais garsais fone. MP3 grotuvų, USB ir TF jungtys yra muzikos grotuvų dizaino dalis, todėl kiekvienas vartotojas galės prijungti savo grotuvą.
Policijos automobilis buvo pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kas užtikrina ilgaamžiškumą. Vaikiškas transportas sumontuotas ant EVA ratų, pagamintų iš specialaus plastiko, todėl mažasis vairuotojas gali patogiai važinėti įvairiomis dangomis. Pateiktas juodas policijos automobilis turi CE sertifikatą, kas yra gamintojo pareiškimas, kad pažymėtas produktas atitinka vadinamosios „Naujosios prieigos“ Europos Sąjungos direktyvos reikalavimus. Transportas skirtas visiems vaikams nuo 3 metų, tačiau komplektas yra aprūpintas specialiu 2.4G nuotolinio valdymo pultu, kuris leidžia tėvams valdyti automobilį, kas tikrai leis žaisti ir jaunesniems broliams ar seserims. Fantastiškas automobilis su baterija supakuotas į originalią dėžutę, atskirų dalių ir komponentų surinkimas užtrunka apie 30 minučių.
AUTOMOBILIO TECHNINIAI DUOMENYS:
Variklis: 2x35W
Baterija: 12V4,5 AH
Pavarų dėžė: Automatinė, 3 greičiai
Greitis: 3-5 km/h
Svoris: 15 kg
Maks. apkrova: 30 kg
Įkrovimo laikas: 8 valandos
Veikimo laikas: 1-2 valandos
Stabdys: Automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą, avarinis sustojimas su nuotolinio valdymo pultu (P)
AUTOMOBILIO ĮRANGA:
Saugos diržai: ✓
Atidaromos durys: ✓
Raktai: ✕
Ratukai: Minkšti EVA
Nuotolinio valdymo pultas: 2,4 G, 3 greičių valdymas
Šviesos: Priekiniai LED, apšviesta prietaisų skydelis
Garso: USB, SD, MP3 įvestis, melodijos ir vairo signalas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808157625 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 23 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 112 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 15 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Motyvas: | Policija |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 111 x 56 x 28 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 68 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 50 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
