Raudonas elektrinis gaisrininkų automobilis
Kód: R-PA.SX1818.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis klasikinio gaisrininko automobilio stiliumi džiugins visus mažus šio amato gerbėjus. Be gražaus dizaino, automobilis taip pat siūlo daugybę funkcijų ir turtingą įrangą. Putų ratai EVA yra tylūs ir puikiai tinka įvairiems paviršiams. Kitas svarbus elementas yra amortizatoriai. Automobilis turi LED apšvietimą ir yra aprūpintas garso panele. Sėdynė yra plastikinė su saugos diržais. Dėl nuotolinio valdymo galite pasirūpinti savo vaiko saugumu. Su šiuo automobiliu linksmybių turės ne tik vaikas, bet ir visa šeima. Tinka vaikams nuo 3 metų.
Variklis:
2 x 12V / RS550-C,
12000RPM
Baterija:
12V / 10Ah (nešiojama),
Valdiklis: 2,4 GHz
Saugumo sustabdymo mygtukas,
3 greičiai
Ratukai:
EVA putų ratukai,
24 x 8,5 cm,
Amortizatoriai: priekiniai,
Pavarų dėžė:
Lėtas startas,
2 greičiai į priekį
1 atgal
Šviesos:
LED priekinės,
Gaisrinės šviesos,
Šviesų jungiklis,
Įranga:
Garso pultas
Įrašytos melodijos,
Gaisrinės sirenos mygtukas,
Įkrovimo indikatorius,
Variklio garsas paleidimo metu,
Atidaromos durys,
Sėdynė:
Plastikinė + saugos diržai,
36 x 20 x 28 cm,
Kita įranga:
Gaisro gesintuvas,
Gaisrinė šalmą
Gesinimo rinkinys su talpa ant nugaros,
Nešimo rankena
Sulankstoma rankena,
Išmatavimai:
Transporto priemonės dydis
114 cm ilgio,
65 cm pločio,
60 cm aukščio,
Transporto priemonės svoris
21 kg,
Kartono dydis
116,5 x 56,5 x 47,5 cm,
Kartono svoris
26,5 kg
Maksimalus svoris
30 kg
pakrovimas
10 cm
Kita įranga
Instrukcija + saugiklių rinkinys,
Gaisrininkų rinkinys,
Įkroviklis,
Nuotolinio valdymo pultas,
Transporto priemonės dangtis,
Mini jack kabelis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | PA.SX1818.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 10Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 24 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 114 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 21 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 116,5 x 56,5 x 47,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 65 cm |
| Sėdynės plotis: | 36 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 60 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
