Elektrinis policijos automobilis GT Sport
Kód: R-BBH-0007.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Ar jūsų vaikas svajoja ateityje tapti policininku? Leiskite jam šiandien įsijausti į šią svarbią rolę – esame tikri, kad elektrinis policijos automobilis, maitinamas baterijomis, yra elementas, dėl kurio kiekviena žaidimo akimirka įgis visiškai naują dimensiją.
Elektrinis auto turi patogią sėdynę, o vaiko saugumui sėdynėje yra įrengtas saugos diržas. Automobilis yra aprūpintas prietaisų skydeliu, vairu, šviečiančiomis priekinėmis ir galinėmis šviesomis bei garso panele. Transportą galima valdyti dviem būdais: arba naudojant nuotolinį valdymą, kuris skirtas tėvams, kai tėvas pats pasirenka kryptį ir greitį, arba vaikas gali vairuoti automobilį visiškai savarankiškai. Ratai elektrinio automobilio yra putų ir leidžia sklandžiai ir maloniai važiuoti.
SPECIFIKACIJA:
- Variklis: 2 x RS380-12V / 6000RPM
- Baterija: 12V/4,5Ah
- Nuotolinis valdymas: 2,4 GHz, 3 greičiai, saugaus sustabdymo mygtukas
- Kolos: EVA putų ratai, 23 x 7,5 cm
- Smūgio amortizatoriai: 2 x priekiniai
- Lėtas startas
- Šviesos: LED priekinės ir galinės, policijos šviesos
Įranga:
- Garso pultas: MP3, SD, USB, įrašytos melodijos, AUX įvestis, signalizacija
- Įkrovimo indikatorius: taip
- Pradžia: Mygtukas su variklio garsais
- Durų atidarymas: Taip + užraktas
- Sėdynė: Ekologiška oda, 34 cm x 19 cm x 24 cm
- Užrakinta saugojimo erdvė automobilio gale
Išmatavimai:
- Transporto dydis: 108 cm x 67 cm x 48 cm
- Transporto priemonės svoris: 13 kg
- Pakuotė: 111 x 56 x 31 cm
- Pakuotės svoris: 15,5 kg
- Maksimalus svoris: 25 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.BBH-0007.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x6V 4,5Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 23 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 13 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| Motyvas: | Policija |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 111 x 56 x 31 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 67 cm |
| Sėdynės plotis: | 34 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 48 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Elektrické autíčko Policie GT Sport
Elektrické autíčko Policie GT Sport
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
