Elektrinis automobiliukas Perfecta YSA021A lakuotas raudonas
Kód: L-6429Související produkty
Detailní popis produktu
Ar jūsų vaikas svajoja apie savo elektrinį automobilį? Dabar turite galimybę išpildyti jo svajonę!
Nuo šiol Jūsų vaikas gali važiuoti savo automobiliu. Išpildykite Jūsų vaiko svajonę įsigydami elektrinį automobilį YSA021A, kuris pritraukia visų praeivių dėmesį. Leiskite jam pajusti džiaugsmą, laisvę ir adrenaliną važiuojant automobiliu.
Elektrinis automobilis vaikams atrodo kaip tikras automobilis - su ta skirtumu, kad dydis pritaikytas kelių metų vaikui. Tvirta ir stipri konstrukcija, pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrina nuolatinį malonumą daugelį metų. Elektrinis automobilis YSA021A sukurtas moderniu dizainu, kuris patenkins ne tik jauniausių automobilių žaislų mėgėjų, bet ir jų tėvų skonį. Interjeras išpuoselėtas iki mažiausių detalių, o elementai, imituojantys tikras dalis, sukurs jausmą, kad jūsų vaikas sėdi tikrame automobilyje - kurį, žinoma, gali vairuoti pats.
- Elektrinis automobilis YSA021A skirtas visiems vaikams nuo 3 metų. Automobilis turi CE sertifikatą, o jo surinkimas yra labai paprastas - užtruksite maždaug 30 minučių.
Techniniai elektrinio automobilio YSA021A parametrai:
- Variklis: 180W
- Baterija: 24V7Ah
- Pavarų dėžė: automatinė, 3 greičiai
- Transporto priemonės matmenys: 173 cm x 104 cm x 66 cm
- Greitis: 13-15,5 km/h
- Svoris: 58kg
- Max. apkrova: 100kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Veikimo laikas: iki 1 valandos
- Stabdys: automatiškai, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas
Elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai:
- Durų atidarymas: ✓
- Raktai: ✓
- Sėdynė: Minkšta ekologiška oda
- Ratai: Pripučiamieji
- šviesos: priekinės ir galinės LED
- Audio: MP3 įvestis, USB, SD, Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275993834 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 1x180W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 32 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 173 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 58 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 100 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 170 x 80 x 60 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 15, 16 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 104 cm |
| Sėdynės plotis: | 45 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 66 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
